Christophe Pillet
Christophe Pillet urodził się w roku 1959. W roku 1985 ukończył Decorative Arts School w Nicei, a w roku nastepnym Master of Domus Academy w Milanie. W latach 1986 – 1988 pracował wraz z Martine Bedin w Milanie. Nastepnie przeniósł się do Paryża, gdzie przez 5 lat współpracował miedzy innymi z Philippe Starck. W roku 1991 zostaje wyprodukowana przez XO jego pierwsza kolekcja mebli, a dwa lata później Christophe otwiera własną agencje artystyczną. Przełomem w pracy zawodowej jest rok 1994 gdzie zostaje wybrany Créateur de I’année. Christophe Pillet pracuje jako projektant mebli, oraz architekt wnętrz dla takich fi rm jak: Artelano, Capellini, Costantino, JC Decaux, Driade Mazzega, Trussardi, Serralunga, Daum, Moët et Chanson, Lancôme, Ecart International, Shiseido, Bally, Moroso, I’Oréal, JC Jitrois, Whirlpool, Veuve Clicquot.

Claudio Silvetrin’s
Claudio Silvetrin’s jako projektant jest taki, jak jego prace: surowy, ale nie ekstremalny, współczesny, a zarazem ponadczasowy, elegancki, ale nie ekstrawagancki. Te cechy spowodowały, że realizuje on projekty dla wielu ważnych nazwisk i firm, jak chociażby Gorgio Armani, Calvin Klein czy Illy Caffe. Claudio Silvetrin w swojej pracy opiera się na łączeniu materiałów, które pierwotnie do siebie nie pasują, na przykład cement i naturalne drewno cedrowe, przy jednoczesnym zachowaniu rygoru formy. Takie pojmowanie sztuki i nowoczesnego designu wyróżnia go pośród projektantów swojego pokolenia.

Dall’Aglio & Natuzzi
Angelo Dall’Aglio urodził się w Bolonii w roku 1969. Po ukończeniu architektury na Politechnice w Milanie pracuje jako projektant i architekt wnętrz. Angelo Natuzzi urodził się w 1978 roku w Santeramo w Colle, Bari. Studiował na kierunku zornictwo przemysłowe w I.S.I.A w Rzymie. Po ukończeniu studiów przeprowadził się do Bolonii, gdzie w roku 2005 rozpoczął współpracę z Angelo Dall’Aglio. Projektanci wspólnie opracowali mnóstwo znakomitych projektów oznaczonych sygnaturą ADD&AND. Aktualnie zajmują się głównie architekturą wnętrz i wzornictwem przemysłowym na zlecenie kilku wielkich europejskich firm, w tym także Beauty Star, której wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest Polwell Sp. z o.o.

Platform
Massimo Magrini wyśmienicie potrafi połączyć swoja olbrzymią pasję projektowania z umiejętnym zarządzaniem projektami. miejętność tą zdobył podczas pięciu lat pracy dla firmy Welonda w dziale wyposażenia Wella. W roku 2000 postanawia pracować na własny rachunek i tak powstaje Studio Platform. Massimo jest twórca i właścicielem koncepcji wyposażenia wnętrz Centrepoint, Lifestyle i Latte & Miele w Dubaju, a także współpracował z firmą Davies przy tworzeniu marki Comfort Zone. Do innych słynnych projektów można zaliczyć spa i salony fryzjerskie takie jak miedzy innymi: Monticelli, La Coluccia, Parigallery day w Dubaju, oraz Barber Shop w Hong Kongu. Platform zaprojektował również wystrój Akademii i Centrali firmy L’Oreal w Londynie.