Salon fryzjerski to nie tylko miejsce, gdzie klient poszukuje usługi, ale również miejsce pełne harmonii i piękna. Właśnie nad pięknem i harmonią mebli Beauty Star pracują znakomici projektanci, znani na całym świecie, tacy jak: Christophe Pillet, Claudio Silvestrini, a także Massimo Magrini ze studia Platform, których kolekcje mebli dają możliwość stworzenia indywidualnego charakteru danego salonu fryzjerskiego. Poniżej krótka historia naszej firmy.

Początek
Projekt Beauty Star powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych z inicjatywy specjalistów Grupy Maletti. Jego celem było stworzenie jasnej i przejrzystej wizji mebli stanowiących wyposażenie nowoczesnego salonu fryzjerskiego. Projekt okazał się „strzałem w dziesiątkę” dzięki czemu Beauty Star w bardzo szybkim czasie zyskał uznanie fryzjerów nie tylko w rodzimych Włoszech, ale przede wszystkim na rynkach zagranicznych. Dynamizm i determinacja w dążeniu do osiągania zamierzonych celów to podstawowe cechy naszego zespołu.

Filozofia
Podstawą filozofii Beauty Star jest stworzenie w salonie przyjaznej atmosfery, sprzyjającej nawiązywaniu pozytywnych relacji między fryzjerami a ich klientami. Kierujemy się w tym dewizą,  że salon to nie tylko miejsce, gdzie klient poszukuje usługi, ale również miejsce pełne harmonii i piękna. Właśnie nad pięknem i harmonią naszych mebli stale pracują znakomici znani na całym świecie projektanci jak Christophe Pillet, Claudio Silvestrini, a także Massimo Magrini ze studia Platform,

Misja
Głównym celem firmy Beauty Star jest dążenie do zaoferowania mebli fryzjerskich wszystkim fryzjerom, którzy pragną stworzyć estetyczny salon, zgodny z najnowszymi trendami w projektowaniu, ze szczególnym uwzględnieniem ergonomii, przy jednoczesnym zachowaniu umiarkowanej ceny produktów. Właśnie dlatego, dzień po dniu, pracownicy Beauty Star poszukują coraz to nowszych rozwiązań technicznych, które umożliwią tworzenie mebli jeszcze bardziej estetycznych i coraz bardziej nowoczesnych. Kolekcje takie jak Venezia, Domingo czy myjnie typu Access stały się już klasyką w europejskich salonach piękności.

Zapraszamy do lektury niniejszej strony internetowej. Mamy nadzieje, że stanie się ona dla Państwa źródłem inspiracji.

Zespół Beauty Star Polska.